• May 28, 2023

Big Brother vazhdon ende jashtë/ ‘Po ik o lëpirës’, dy ish banorët zihen keq për Luizin, plas sherri madh

Komente të bëra nga modelja e njohur Kejvina Kthella si dhe gazetari Ronaldo Sharka në foton e Luizit, po bëjnë xhiron e rrjetit.

Molla e sherrit’ është bërë pikërisht një foto e Luizit. Fillimisht modelja shkroi: “Këtë bluzën dua, ma nis me post”.

Por mesa duket, komenti i saj ka marrë shumë replika, nga ndjekës që mendojnë se nuk mund ta ketë mik Luizin pas asaj që ndodhi në “Big Brother”. Më pas, Kejvina ka shkruar: “O Luiz, o yll! Aman një foto bashkë, të lutem”.

Deri tani nuk ka marrë asnjë përgjigje nga Luizi. Në njërin prej tyre, Ronaldo i ka shkruar: “Shko moj lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak ‘follow’”. Këtij komenti Kejvina i është përgjigjur me: “Ik o lëpirës i keq”.

“Ti, ti je lëpirëse”, shkruan moderatori, të cilit Kejvina i përgjigjet me: “Ti je lëpirës, ti”.

Debati përshkallëzoi edhe më tej me Ronaldon që shkruan: “Ik se le nam”.

“Ik o bjondo i dekoloruar, kur do hysh prapë në ‘Big’? Lëpirës Lushnje”, i shkruan Kejvina, së cilës Ronaldo i përgjigjet më pas me: “Ik moj andej nga ke ardhur se nuk të do Shqipëria. Je non-grata”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *