• May 30, 2023

Ja pamjet nga momenti kur ky njeri shp.etohet nga nenkalimi i permbytur nga qytetaret me litar..(VIDEO)

Shiu i dendur, i cili ishte efektiv në zonën e tërmetit, mori jetë njerëzish. Në lagjen Tut të Adiyamanit, 1 person humbi jetën dhe 3 persona u zhdukën si pasojë e kapjes në ujë të kontejnerit në kopsht.

Në Şanliurfa, 4 persona humbën jetën nga përmbytjet, kërkohen 2 zjarrfikës. Një person i përmbytur në Abide Junction në qendër të qytetit u shpëtua me një zorrë zjarri.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *