• May 30, 2023

Keto jan pamjet kur nje person shtepon dy tjere nga permbytja e madhe qe ndodhi ne vendin e termetit ne Turqi..(VIDEO)

Vazhdojnë të vijnë pamje të reja nga fatkeqësia e përmbytjeve që shkaktoi humbje jete në rajonin e tërmetit. Qytetarët vunë re dy personat që u tërhoqën zvarrë nga përmbytjet në Şanliurfa dhe nxituan në ndihmë. Ja cilat janë momentet e regjistruara me celular.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *