• May 30, 2023

Ky eshte momenti kur kamioni i madh rokulliset nga permb.ytjet, shikoni si terhiqet zv.ar..(VIDEO)

Reshjet e dendura të shiut që prej ditës së djeshme po bien në Şanliurfa, kanë ndikuar negativisht në jetën në qytet. Një kamion në përpjekje për të kaluar nëpër ujërat e përmbytura është përmbysur dhe ka lëvizur.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *