• May 30, 2023

Ky eshte momenti kur rruga she.mbet pasi nuk mund ti rezistonte per.mbytjeve, Ja pamjet e kapura nga kamerat..(VIDEO)

Pas dy tërmeteve në Kahramanmaraş, këtë herë shiu i rrëmbyeshëm goditi Shanlıurfa. Për shkak të fatkeqësisë së përmbytjeve është shembur autostrada që lidh rrethin Hilvan dhe Bozovë. Në pamjet e regjistruara me celular.

Shihet se rruga e cila nuk i ka përballuar dot fuqisë së ujit, brenda pak sekondash është zhdukur në ujë.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *