• May 30, 2023

Në dhomë e vetme, në errësirë gjysmë e zhveshur dhe pa Luizin, Kiara CUDIT rrjetin me foton e fundit

Komentet për lidhjen e tyre filluan qysh kur ata ishin brenda shtepisë së Big Brother ku edhe u njohën për herë të parë.

Por, edhe tani pasi janë martuar publiku shikon cdo detaj nga jeta e tyre dhe ka pasur shumë pikëpyetje për lidhjen e tyre.

Kiara dhe Luizi tanimë jetojnë bashkë.

Kiara mbreme ka publikuar një foto nga dhoma e errësuar, por e veshur e tëra me ngjyrë të bardhë.

Por, në këtë foto mungon të Kiarës mungon Luizi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *