• May 31, 2023

Aksidᶒnt i shumëfishtë në rrugën e Kombit, ka të plāgosur. Pamje nga vendngjarja

Një ak sident i shumëfishtë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Kombit, pranë fshatit Fushë-Milot.Burime për Panorama bëjnë me dije se të përfshirë në ak sident kanë qenë një trajler, dy autovetura dhe tre motoçikleta, ku siç shihet dhe nga pamjet e siguruara në zonë është shkaktuar k aos lidhur me qarkullimitHAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Mësohet se të pl agosur kanë mbetur disa persona, ku janë dërguar për ndihmë mjekësore.Ndërsa si pasojë e përpl asjes së mjeteve, aksi rrugor ka mbetur i bllokuar për rreth 30 minuta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *