• May 31, 2023

Çfarë i bashkoi dy kundërshtarët “e betuar” të BBV? Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shfaqen pranë njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari janë bërë sërish bashkë, teksa kanë shkrepur edhe një fotografi.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Ka qenë vetë Luizi ai që ka ndarë fotografinë në Instagramin e tij, ku shihet se ata janë të ulur në kolltuk bashkë, duke lexuar diçka, për të cilën shumë ndjekës aluduan se mund të jetë një skenar filmi apo kontratë.

“Filloi ka shkuar këngëtari krahas fotografisë, ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja që dyshja e famshme janë bërë ortakë.

Kujtojmë se Luizi dhe Olta ishin dy kundërshtarë shumë të fortë brenda shtëpisë së Big Brother VIP, që kishin shpesh herë përplasje me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *