• May 31, 2023

E RËNDË/ MAKINA PËRPLAS PËR VD.EKJE 35-VJEÇARIN DHE ‘ZHDUKET’ NGA VENDNGJARJA. EMRI I VIKTIMËS

Kurbin- Një ak sident i rëndë ka ndodhur pak më parë të Ura e Presës, pranë fshatit Adriatik, Kurbin.Një automjet i paid entifikuar ka marrë përpara një biçikletë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes, në një rrugë rurale.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Drjetuesi i biçikletës është identifikuar si Anton Curraku, 35-vjeçar, i cili është marrë nga ambulanca dhe është nisur për në spitalin e Lezhës, por për fat të keq ka nd ërruar jetë rrugës.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *