• May 31, 2023

Ishte larguar nga shtëpia të shtunën, trupi i pajᶒtë i shqiptarit gjendet në lumë

Trupi i pajetë i një shtetasi shqiptar është gjetur në ujërat e lumit PO në Itali.Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se vi ktima quhet Bledar Muça, 38-vjeç dhe me origjinë nga fshati Dushk, Lushnje.38-vjeçari shqiptar ishte larguar nga shtëpia e tij në Occhiobello të shtunën më 27 Maj dhe gruaja e tij kishte dhënë alarmin në polici.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

 

Prej disa ditësh zj arrfikësit, zhytësit dhe helikopterët u vunë në kërkim të shqiptarit. Tr upi i tij u gjet sot pranë urës për Ro Ferrarese.Ka dyshime se shqiptari është vetëhedhur nga ura, por motivet ende nuk dihen.Miqtë dhe familjarët e shqiptarit thonë se ai ishte ishte një djalë dhe një baba shumë i mirë.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *