• May 31, 2023

‘JU JENI ZDROMSA…’! I SHPREHU DASHURINË RAMËS, REAGON SËRISH KORÇARJA: ‘JAM VIP-E TANI’!

Pasi i shprehu dashurinë kryeministrit Rama, ka reaguar sërish vajza nga Korça.Ajo ka postuar një video në rrjetet e saj sociale, ku u përgjigjet komenteve negative që ka marrë pas veprimit të saj. Ajo shprehet se po i duket vetja si Luizi me kiarën, duke mërrë si shembull ish-banorët e “Big Brother VIP”, të cilët krijuan një lidhje dashurie brenda shtëpisë, duke hasur në shumë kundërshtime.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Ajo madje shton se tani është personazh VIP, dhe Rama mund edhe t’i shkruajë.“Cdo njeri ka mendimin e vet po mua po më duket vetja sikur jam Kiara, në vendin e saj ose të Luizit. ‘O Luii’ më mori malli mua… Po që të bëhesha kaq e famshme që i shpreha dashurinë Ramës, ta kisha bërë më përpara nuk e dija sesa thjesht mund të bëhesh e famshme. Vazhdoni flisni, shani pas krahëve, nuk është se më plas shumë opinioni juaj. Tani jam VIP-e të lutem shumë, ndoshta Rama mund të më shkruajë një ditë. Kështu që mos e vrisni mendjen. Ju puth ju që jeni me Ramën, kurse ju zdromsat e tjerë…”- shprehet ajo.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *