• May 31, 2023

Publikohet Harta-Live/ Shi dhe shtrëngata në Shqipëri, çfarë pritet të ndodh në Tiranë

Si çdo ditë edhe sot Tirana dhe një pjesë e madhe e vendit është përfshirë nga moti i keq.Reshje të dendura shiu me shtrëngata dhe rrufe.Në relievet kodrinore malore pas orëve të mesditës vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave dhe rrebesheve shoqëruar me shkarkesa elektrike.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

 

Në pjesën tjetër të territorit reshjet do të jenë me intenistet të ulët dhe afatshkurtra.Nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në disa qarqe të shoqëruara me shtrëngata.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *