• May 31, 2023

Juria nderpret kengen e saj, Askush nga juria dhe publiku nuk besonte se eshte zeri i saj i vertet..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO…

Read More

Publiku e quan “buIlafiq” Por shikoni vallzimin e tije ku te gjithe i la pa fjal ai me levizjet..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO…

Read More

Nje gjarper i madh ngjitet ne xhamin e makines se tije, tentoi ta largonte por ja se cfare i ndodhi..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO…

Read More

E pazakont, Ja pamjet qe tregojn se sa te cm’endur jan Arabet kur ngasin makinen, rotullohen dhe qeshin..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO…

Read More

Keqtrajtonte gruan qe e kishte mbyllur ne makin, Ja pamjet se si e peson nga ajo me pas..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO…

Read More

‘GJENI CILA ËSHTË MË E BUKUR, NËNA APO E BIJA’? MISS UNIVERSE ALBANIA PREZANTON MAMANË

Ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Deta Kokomani, durrsakja që mban momentalisht titullin si vajza më e bukur e Shqipërisë.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN Ajo u kurorëzua një vit më parë si…

Read More

‘JU JENI ZDROMSA…’! I SHPREHU DASHURINË RAMËS, REAGON SËRISH KORÇARJA: ‘JAM VIP-E TANI’!

Pasi i shprehu dashurinë kryeministrit Rama, ka reaguar sërish vajza nga Korça.Ajo ka postuar një video në rrjetet e saj sociale, ku u përgjigjet komenteve negative që ka marrë pas veprimit të saj. Ajo shprehet se po i duket vetja si Luizi me kiarën, duke mërrë si shembull ish-banorët e “Big Brother VIP”, të cilët…

Read More

E RËNDË/ MAKINA PËRPLAS PËR VD.EKJE 35-VJEÇARIN DHE ‘ZHDUKET’ NGA VENDNGJARJA. EMRI I VIKTIMËS

Kurbin- Një ak sident i rëndë ka ndodhur pak më parë të Ura e Presës, pranë fshatit Adriatik, Kurbin.Një automjet i paid entifikuar ka marrë përpara një biçikletë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes, në një rrugë rurale.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP…

Read More

HOROSKOPI, E ENJTE 1 QERSHOR 2023

Dashi Në mëngjes Hëna do të bëjë që e gjithë vëmendja të jetë e përqendruar tek financat. Paratë vijnë dhe ikin, por e rëndësishme është që të mos përhumbeni pas tyre. Pasditja do të jetë e këndshme nën shoqërinë e një mikut tuaj. Duke dëgjuar problemet e tij/saj do të reflektoni edhe për veten. Demi…

Read More

Mbɣtet një turist në kanionin e Langaricës, rrezikohen turistët e tjerë

H umb jeten nje turist në kanionin e Langaricës në Përmet.Burime nga vendngjarja konfirmojnë se, shtetasi i huaj emri i të cilit ende nuk dihet, ishte turist që kish shkuar për të eksploruar kanionin në fjalë.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN…

Read More