• June 3, 2023

‘Çmendet’ Edi Rama, puth dhe ja çfarë i bën kryeministres së Italisë

Edi Rama ka bërë një veprim të papritur në Samit, ku një video është bërë virale në Instagram.Faqja “Joqalbania” ka publikuar momentin kur Rama shihet duke e puthur e përqafuar kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

Më poshtë pamje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *