• June 3, 2023

‘Çmendet’ Edi Rama, puth dhe ja çfarë i bën kryeministres së Italisë

Edi Rama ka bërë një veprim të papritur në Samit, ku një video është bërë virale në Instagram.

Faqja “Joqalbania” ka publikuar momentin kur Rama shihet duke e puthur e përqafuar kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni.

Më poshtë pamje.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *