• June 3, 2023

E dhimbshme: 26-vjeçarja vendos kamerë të fshehur për të dëshmuar dhunën e burrit

Luciana Sinzimbra, 26 vjeçare, ka vendosur që të dëshmojë rrahjen nga i dashuri i saj 24 vjeç Victor Junqueira. Ngjarja ka ndodhur më 15 dhjetor në Goias, Brazil.Sinzimbra, që është avokate, tha se i dashuri i saj ishte nervozuar pasi ajo la dhuratë në një lokal që e vizituan bashkë me shoqëri po atë ditë. Ajo e ka fshehur kamerën në telefonin HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

I dyshuari, me të cilin Luciana është në lidhje tash e 3 vjet, nuk u arrestua, por nuk ka të drejtë t’i afrohet asaj gjatë hetimeve që po zhvillohen.

e vendosur në dhomë gjatë diskutimit të ashpër që kishin, ku avokatja i kërkonte të largohej, transmeton Express. Në atë moment, ai e rrahu keq.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *