• June 3, 2023

Gruan Time E Kam Mar Vetem Per Letra,Marre M’vjen Me Dal Me Ta Se I Ka 111 Kg,Tash Qe E Kom Arrit Qellimin Nuk Po Di

Gruan time e kam mar vetem per letra,marre m’vjen me dal me ta se i ka 111 kg,tash qe e kom arrit qellimin nuk po di qysh…-Pershendetje te gjitheve.Un jom ni djal 28 vjeq jom prej komunës ferizajit edhe jetoj zvicer mka marr gruja ktu se nuk jom kan ma heret, un jom martu kur i kom pas 25 vjet per shkak tletrav jo qe e kom dasht kit grujen hiq.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Gruan time e kam mar vetem per letra,marre m’vjen me dal me ta se i ka 111 kg,tash qe e kom arrit qellimin nuk po di qysh…-Pershendetje te gjitheve.Un jom ni djal 28 vjeq jom prej komunës ferizajit edhe jetoj zvicer mka marr gruja ktu se nuk jom kan ma heret, un jom martu kur i kom pas 25 vjet per shkak tletrav jo qe e kom dasht kit grujen hiq.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *