• June 3, 2023

‘Kam rënë në dashuri’! Enca Haxhia zbulon kush është fatlumi (FOTO)

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente si nga jeta e saj personale ashtu edhe nga ajo profesionale. Artistja njihet për fotot dhe videot e saj mjaft prov okuese, ku i tillë ishte dhe postimi i fundit që ajo ka bërë në rrjetet sociale.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Ditën e sotme Enca ka postuar një shkrim në InstaStory, ku ka bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në një lidhje dashurie.

“Kam rënë në dashuri me shoku tim të ngushtë”, ka shkruar Enca, ndërsa pas këtij postimit ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në det, ku shihej ajo e shtirë në një dërrasë së bashku me një djalë, imazhi i të cilit nuk duket.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *