• June 3, 2023

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikando të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.8 lekë.Sot monedha evropiane do të blihet me 108.1 lekë dhe do të shitet me 109.2.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Franga zvicerane sot do të blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 125.2 lekë dhe do të shitet me 126.5 lekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *