• June 3, 2023

Lajmi i fundit/ Aksident në Rrugën e Kombit. Disa të plagosur. Dy persona të bllokuar në mjete

Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit në orët e para të mbrëmjes.Ngjarja u regjistrua në afërsi të RRëshenit.Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, janë plagosur disa persona. Dy prej tyre janë të bllokuar në mjet dhe në ndihmë ka ardhur reparti zjarrfikës.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Në vendin e ngjarjes shkoi policia. Ndërkohë kalimtarë të rastësishëm kanë dhënë ndihmën e parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *