• June 3, 2023

Përleshje me thika në Sarandë. Dy persona në spital. Identifikohet autori. Emrat

PërIeshje me thika në Sarandë. Dy në spital.Mësohet se Edmond Sulo dhe Spiro Llambri janë paraqitur në urgjencën e spitalit të pl agosur, ku Sulo ka dy pl agë të shkaktuara nga mjet prerës, në kokë dhe një poshtë sqetullës.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

Policia thotë se autori i dyshuar është shtetasi Fatmir Jashari dhe se po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 14:00, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi F. J., 52 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasit E. S., 54 vjeç dhe S. Ll., 62 vjeç, të dy banues në Sarandë. Dy të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rr ezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe janë vënë në ndjekje të autorit të dyshuar, me qëllim kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *