• June 3, 2023

Tmerr në Përmet. Djali 24 vjeç mbyt nënën për fyti

Ngjarje tro nditëse në Përmet. Djali mbyt nënën e tij e cila ndër ron jetë.Krimi ka ndodhur rreth orës 21:00, në lagjen “Partizani”.Dyshohet se në gjendje depresive, A. M., 24 vjeç, ka mbytur nënën e tij, Z. M., 65 vjeçe.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Pas marrjes së njoftimit, shërbimet e policisë janë vënë në ndjekje të autorit dhe kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tij në ambientet e komisariatit të Policisë Përmet, për kry erjen e veprimeve të mëtejshme.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *