• June 3, 2023

Vritᶒt me ārmë zjarri 20-vjeçari shqiptar në Itali. Një burrë nuk ia hapi derën për disa orë karabinierëve

ITALI- Vd es në rrethana misterioze një 20-vjeçar shqiptar në Itali. Ngjarja ndodhi në provincën e Piacenza.I riu vdiq gjatë transportit për në spital pasi u pl agos me ar më zj arri brenda një shtëpie. Një burrë ndodhej brenda shtëpisë, i cili qëndroi i bllokuar për disa orë para se të dorëzohej dhe t’i hapte derën ka rabinierëve.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

Policia e ka shoqëruar atë në parab urgim, raporton ‘Tgcom’. Në orët e vona të pasdites, ambulanca ndërhyri brenda shtëpisë për të shpëtuar djalin 20-vjeçar, i cili më pas humbi je tën gjatë transportit nga pl agët e shkaktuara nga një ar më zj arri.

E gjitha ngjarja është ende mi ster. Pritet që në orët në vijim të mësohet më shumë, rreth identitetit të shqiptarit, personit që u gjet brenda banesës dhe shkaqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *