• June 4, 2023

Lajm i hidhur: Ndërron jetë 19 vjeçarja shqiptare

Erisa Kadriu, 19 vjeçarja nga Podujeva, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, shkruan Llapi.info.Lajmi u bë i ditur nga familjarët e të ndjerës.Ajo vuante nga një sëm und je e rën’dë dhe lajmi për vde*kjen e saj i ka prekur banorët llapjanë dhe jo vetëm.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *