• June 4, 2023

Luana do ta ‘çmend’ Krenarin, fustani nuk po ia mban gjoksin gjigant

Luana po duket tamam si një lule.Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka filluar pushimet, e po i çmend fansat me foto provokative.Ajo së fundi gjendet në një vend me plot lule ,e komentet për linjat e këngëtares nuk kanë fund.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

“A të mungoj”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografive.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *