• June 4, 2023

Me muzikë e me tupana, kështu u prit Vivieni si nuse në Ferizaj

Aventura e Vivien përfundoi pas plot 68 ditëve e izoluar ne shtepi.Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo krijoi një romancë me një prej reperëve më të njohur, Getinjo.Vivien është njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Andin, por qe nga largimi i tij, i cili u ‘eliminua’ ne dhomën e sekreteve ajo vazhdoj te afrohet me shume me HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Tashmë po konsiderohet si nuse Ferizaji, është ajo, ish-banorja e BBVK-së, Vivien Thano.

Aventura e saj në shtëpinë e famshme përfundoi.

Getinjo, reperi me të cilin Vivien nisi një lidhje brenda shtëpisë e priste në studio.

Ndërsa Mozzik pas daljes së saj ka reaguar me një postim në Instastory.

Ai kishte publikuar një fotografi me tupana duke lënë të kuptohet se nusen do e presin në këtë formë në Ferizaj.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *