• June 4, 2023

Moderatorja shqiptare: Refuzova milionerin kur e zbulova që ishte Sërb

Gjatë emisionit ‘Glamour Zone’ në rubrikën ‘Pyetje H ot’, moderatorja Ester Bylyku lejon të ftuarin që t`i bëjë asaj një pyetje personale.E ftuara Xheni Brahaj nuk ngurroi ta vinte në si..kl et moderatoren duke zbuluar një histori jo të mirë të saj. Xheni Brahaj: Cilin mashkull e ke refuzuar dhe nuk je penduar?HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

Ester Bylyku: Ka qenë një djalë që u njohëm nëpërmjet shoqërisë së përbashkët. Ai jetonte në Gjermani, kishte disa fabrika andej dhe më tha se ishte gjerman. Kur filluam të njiheshim më mirë, ai më tha se kishte origjinë serbe. U habita kur ma tha. I thash se nuk mund të qëndroja kurrë me një serb. Ai insistoi se ishte origjinë e largët sepse kishte passaportë gjermane. Nuk e mora parasysh këtë dhe i kërkova të mos më shkruante më. Disa ditë mëpas, më solli një analizë të A D N, e cila tregon etnicitetin e personit, dhe në letër shkruhej se ky kishte një përqindje të vogël serbe. Sërish nuk e pranova dhe nuk e mora parasysh. Pra përfundimisht, refuzova milionerin sepse zbulova që ishte serb, dhe nuk pendohem kurrë për këtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *