• June 4, 2023

Rrënqethëse/ Ushtari i FSK-së i këndon Adem Jasharit në ditën e pavarsisë (VIDEO)

17.02.2023 është 15-vjetori i Pavarësisë së Republikës së Kosovës/ Pjesëtari i ushtrisë së Kosovës Mirlind Bajraktari, rrënqeth me këngën kushtuar ish-koman*dantit legjendar të Kosovës Adem Jashari në këtë ditë të veçantë. Ndiqeni videon e plotë KËTU   HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

https://fb.watch/iLlK_S4zRF/?mibextid=q5o4bk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *