• June 5, 2023

Cfar po ndodh me boten, Del ne trend nje dhiker i ri duke venduar Kuranin mbi kok..VIDEO

Carkullon nje video e re ne rrjete sociale ku nje sekt i ri duke ber dhiker ne n je menyr qe asnjeher nuk keni patur mundsi ta shihni
Kjio esht hera e par qe shfaqet ne rrjete socialeHAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Disa xhemat kan venduar Kuranin mbi kok me shpres se ata bejn dhiker
Ndiqeni pamjet me posht per te par videon e plor

 

SHARE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *