• June 5, 2023

Del video/ Pse Luizi dhe Kiara u larguan më shpejt nga dasma e Kleas dhe Elgitit?

Luizi dhe Kiara ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e Kleas dhe Elgitit. Çifti mori vëmendje me ardhjen e tyre dhe paraqitjen shumë elegante. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Megjithatë Kiara dhe Luiz nuk qëndruan gjatë. Ata vendosën të largoheshin nga dasma më herët, teksa atmosfera ishte në kulm.

Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur Kiara dhe Luiz largohen teksa nuk dihet arsyeja. video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *