• June 5, 2023

Gati për një bebe? Ja video-ja që ngriti dyshimet për çiftin Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Bora dhe Donaldi kanë qenë të ftuar në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Gjatë dasmës Donaldi është filmuar duke mbajtur në krahë një bebe të një çifti të ftuar në dasmë dhe Bora, e cila i shikon me shumë dashuri. Duket se tashmë Bora dhe Donaldi janë gati të kenë një bebe në jetën e tyre. Vetëm pak më parë Bora ka postuar në Instagram disa foto me Donaldin duke na treguar edhe veshjen e tyre mbrëmjen e djeshme, por mbi të gjitha ajo çfarë merr më shumë vëmendjen është se duken më të lumtur se kurrë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *