• June 5, 2023

Incident në dasmën e Elgitit dhe Kleas, publikohet video

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë.Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të ftuar VIP.Por një incident i vogël ka ndodhur sa për sy të keq kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarisë.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur padashje pak dorën:

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *