• June 5, 2023

Largoi fëmijët dhe goditi me thikë gruan, detaje nga plagosja në Korçë (SHKAK XHELOZIA)

Kur mbeti e plagosur rëndë 38-vjeçarja, në banesë ka hyrë vajza e madhe e tyre e cila më pas ka lajmëruar policinë.Ndërkohë që komshinjtë kanë deklaruar se Aleko Myrtollari kishte ushtruar dhunë dhe më herët kundrejt bashkëshortes dhe njihej si një person që konsumonte alkool.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Marjola ka marrë disa plagë në pjesë të ndryshme të trupit, ndërsa vajza 16 vjeçare ka lajmëruar policinë. Mësohet se plagosja nuk ka ndodhur në sy të fëmijëve por e ka gjetur vajza nënën të plagosur.

Sipas të dhënave, çifti i bashkëshortëve jetonin me qera, kishin konflikte për motive xhelozie, ka qenë bashkëshorti që dyshonte te gruaja e tij për tradhëti.

Dinamika e ngjarjes:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *