• June 5, 2023

Luizi i dedikon këngë Kiares, por në klip e merr këtë super modele

Fansat e këngëtarit kanë aluduar se bukuroshja Klaudia Yzeri do te jetë pjesë e videoklipit të tij, pasi qe kishin pare ne te njëjtin vend me të duke u grimosur për xhirimet e klipit. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Ani pse shumë prej tyre priten që të marr pjesë Kiara, por prezenca e saj ishte prapa kamerave, “Kosovarja”.

Kujtojmë, që projekti i Luizi ishte dedikim për bashkëshorten e tij tashme, Kiara Titon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *