• June 5, 2023

Nje aksident si ky nuk e keni par asnjeher , Vetura hidhet 3 metra ne ajer..VIDEO

Pamjet janë regjistruar në Los Angeles, Kaliforni, SHBA. Nga aksidenti ka pësuar lëndime të lehta drejtuesi i makinës. Pamjet e momentit të aksidentit u bënë rend dite në rrjetet sociale.HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *