• June 5, 2023

Olta Gixhari bën tatuazh emrin e personi më të dashur, por nuk do ta besoni në cilën pjesë të trupit

Ajo u bë akoma më e përfolur pas daljes nga Big Brother VIP Albania.Sot përmes një postimi në Instagram, ajo ka zbuluar tatuazhin, ku mbanë emrin e djalit të saj, Amar.Këtë emër ajo ka vendosur ta përjetësojë më dorën e saj të majtë, pra nga ana e zemrës./ORA HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Shiko foton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *