• June 5, 2023

Shpërthᶒn në flakë automjeti në autostradë, dyshohet se… (Video)

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradë, pranë Malit të Robit, duke shkaktuar momente p aniku. Rreth orës 18:30 një automjet tip “Benz” ka marrë flakë në ecje. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Fatmirësisht shoferi ka dalë jashtë makinës në kohë dhe ka njoftuar zjarrfikësen dhe policinë, të cilat kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se zj arri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *