• June 6, 2023

“Jam Arbana”/ Moderatorja tregon ndryshimin që ka bërë në fytyrë

Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në “Instastory” se ka bërë një ndryshim në fytyrë.Moderatorja ka rregulluar vetullat dhe rezultatin e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se e sheh veten disi ndryshe pas këtij procesi bukurie.

 

Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në “Instastory” se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Moderatorja ka rregulluar vetullat dhe rezultatin e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se e sheh veten disi ndryshe pas këtij procesi bukurie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *