• June 6, 2023

Po shkonte ne shkolle. Humb jeten 17 vjecari shqiptar

GREQI- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se nje djal 17 vjecar ka humbur je ten diten e sotme.17-vjeçar quhej Enea Topi dhe eshte aksidentuar ne Kavalle. HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

I riu ka humbur kontrollin e motorit dhe ka perfunduat poshte rrotave te kamionit.

Ai ishte nje student dhe ishte duke shkuar ne shkolle.

Zoti e prefte ne paqe dhe i dhente kurajo familjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *