• June 7, 2023

A do bësh bashkëpunim me Maestron? Luizi jep përgjigjen epike

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka bërë sot një bashkëbisedim virtual me mijëra ndjekësit e tij në “Instagram”.Gjatë një live-i, fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” përshëndeti të gjithë fansat e tij. SHTYP KETU DHE LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

 

Këta të fundit i kërkuan atij që të këndojë dhe Luizi ua plotësoi kërkesën me shumë kënaqësi.

Por nga ana tjetër, Ejlli edhe iu përgjigj disa pyetjeve që ndjekësit i bënë teksa ai ishte live në “Instagram”.

A do bësh këngë me Noizy-n?

Me të gjithë do bëj

A do bësh bashkëpunim me Maestron?

Nuk pranon ai, duhet me i bërë kërkesë me shkrim, ka radhë

 

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka bërë sot një bashkëbisedim virtual me mijëra ndjekësit e tij në “Instagram”.

Gjatë një live-i, fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” përshëndeti të gjithë fansat e tij.

Këta të fundit i kërkuan atij që të këndojë dhe Luizi ua plotësoi kërkesën me shumë kënaqësi.

Por nga ana tjetër, Ejlli edhe iu përgjigj disa pyetjeve që ndjekësit i bënë teksa ai ishte live në “Instagram”.

A do bësh këngë me Noizy-n?

Me të gjithë do bëj

A do bësh bashkëpunim me Maestron?

Nuk pranon ai, duhet me i bërë kërkesë me shkrim, ka radhë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *