• June 7, 2023

Gazetares i bie të fikët në mes të emisionit live, panik në studio

Ky është momenti kur gazetares Afroditi Grameli i bie të fikët gjatë emisionit të mëngjesit “To Proino” në televizionin SKAI në Greqi, duke përhapur panik në studio. SHTYP KETU DHE LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

Gjatë transmetimit live gazetarja teksa komentonte intervistën e një personazhi të njohur në Greqi filloi të mos ndihej mire, e për pasojë i ra të fikët.

“Nuk po ndihem shumë mirë”, tha Afroditi Grameli para se të rrëzohej.

Moderatorja e emisionit, Fay Skorda ka ndryshuar menjëherë temën e emisionit dhe është larguar nga tavolina në mënyrë që stafi t’i jepte ndihmën e pare gazetares pa prezencën e kametrave.

 

Një ditë më vonë gazetarja njoftoi publikun nëpërmjet një postimi në Instagram se gëzon shëndet dhe se çdo gjë shkon mir, ndërsa i falenderoi të gjithë për urimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *