• June 7, 2023

Kiara shkoi në Turqi, Luizi kapet mat me Dean

Po qarkullon në rrjet një foto e Deas dhe Luizit ku shihen bashkë në makinë. Që pas mbarimit të BBV dy ish banorët nuk i kishim parë bashkë. Hap më poshtë Iinkun rekI’amues dhe shiko PAMJET/F0T0-VlDE0

Kujtojmë se brenda shtëpisë, Dea dhe Luizi nuk kanë patur një raport shumë të mirë.

Ende nuk dihet nëse Luizi e Dea kanë dal për të shijuar një ditë si miq apo i lidh ndonjë projekt së bashku.

Nga ana tjetër Kiara ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”. Moderatorja nuk ka patur kohë të takohet me ish-banorët, ndryshe nga Luizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *