• June 7, 2023

VIDEO epike/ Ketri shtiret si i vdekur për t’u vënë re nga pronari i tij

Një ketër në Tajlandë padyshim që merr një Oscar aktrimi, pasi aftësitë e tij të aktrimit janë në një tjetër nivel.Ketri i zgjuar shpiku një truk për të tërhequr vëmendjen e pronarit të tij, SHTYP KETU DHE LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE HAPE LAJMIN

 

i cili ishte i zënë me diçka tjetër dhe nuk po i kushtonte vëmendje.

Videoja e brejtësit të lezetshëm është bërë virale në rrjetet sociale dhe tregon ketrin duke u zvarritur nën një fshesë dhe duke pretenduar të ketë vde kur.

Në fakt, ai bën edhe një salto epike për t’u zvarritur nën fshesë.

Video Player

00:00
00:10

Siç raporton Daily Mail, video përkatëse është postuar në rrjetet sociale më 3 qershor./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *