• June 8, 2023

Dyshon në romancën e Luizit dhe Kiarës, gazetari i njohur bën deklaratën bȯmb

Milaim Zeka është një nga gazetarët më të njohur të ekranit shqiptar.Ai njihet për komentet e drejtpërdrejta që jep në çdo dalje të tij.Së fundmi Milaimi ka qënë i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”

 

ku ndër të tjera ka dhënë opinionin e tij për romancën më të komentuar të momentit, Luiz-Kiara.

Ai ka befasuar duke e krahasuar atë me romancën e krijuar gjatë edicionit të parë të formatit “Big Brother VIP”, Beatrix dhe Donaldit.
“Ka qenë në fillim unë e kam kritikuar sepse u hap llafi që ai ka gënjyer për punën e sëmundjes.

Kam qenë dhe jam prap i bindur që lidhja e tij me Kiarën ka qenë dhe është lojë.
Si kam menduar për Beatrix që kam thënë se nuk ka dashuri mes saj dhe Donaldit, përsëri mua mu ka përforuar mendimi.
Një njeri pa hezituar dhe pa menduar mirë nuk ndëron mbiemrin e vet.

Martesat e shpejta ose lidhja e tyre në kushte shumë të jashtëzakoshme siç është Big Brother ka qenë lidhja brenda një burgu një aty kam dyshuar dhe prapë vazhdoj të dyshoj”, është shprehur Milaimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *