• June 8, 2023

Jetoj me nji qytetz te vogel ne gjermani ku nuk takoj fare shqiptare

Me vjen turp letu te ljmrohempor jetoj me nji qytetz te vogel ne gjermani ku nuk takoj fare shqiptare LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Pershendetje redaksi e nderuar ka shum kohe qe jom e interesuar te njoftoj nji djal shqiptar te sinqert ejo genjeshtar Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua vjecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon aNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kl i ko ne rek lam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *