• June 8, 2023

Kjo eshte krijesa misterioze qe kan kapur kamerat ne kete vend, Askush nuk mund te tregon se cfare eshte..(VIDEO)

Kur bëhet fjalë për gjallesat në planetin tonë, e vërteta është se njerëzit nuk e dinë me siguri se çfarë ka atje në botën e egër dhe të paeksploruar. Këto janë disa nga krijesat më të frikshme dhe të pashpjegueshme që janë kapur ndonjëherë nga kamerat.

 

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *