• June 8, 2023

Ky eshte fenomeni me i pashpjegueshem ne bote, Shikoni pamjet se cfare ka ndodhur ne kete plazh..(VIDEO)

Ky eshte fenomeni me i pashpjegueshem ne bote, Shikoni pamjet se cfare ka ndodhur ne kete plazh.Nga guret e cuditshem levizes ne mykun misterioz, ne do te eksplorojme disa prej gjerave me misterioze dhe fenomenet me te pashpjegueshme ne planet.

 

 

Keto jane 10 gjerat qe kane habitur shkencetaret dhe studiuesit per vite te tera.

Uluni,rehatohuni dhe behuni gati te ndriconi mendjen.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *