• June 8, 2023

Lëkundje të forta tërmeti në Greqi/ Tronditet edhe Athina

Një tërmet i fortë me magnitudë 4.8 të shkallë ka tronditur Greqinë.Lëkundjet e tërmetit me qendër në Atlanti, janë ndjerë veçanërisht në Athinë.

 

Tërmeti ka ndodhur në afërsi të fshatit Exarchos dhe deri më tani nuk raportohet për dëme.Hap më poshtë Iinkun rekI’amues dhe shiko PAMJET/F0T0-VlDE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *