• June 8, 2023

Ngjarje e rëndë/ Vjehrri vrᶒt nusen dhe dhëndrin, dalin detajet trȯnditëse

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 44 vjeçar ka vr arë nusen dhe dhëndrin e tij.Hap më poshtë Iinkun rekI’amues dhe shiko PAMJET/F0T0-VlDE0

Mediat italianë shkruan ë se ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo , në provincën e Napolit, ku dy persona u që lluan dhe u vr anë nga vjehrri i tyre.

Trupat e 29-vjeçarit Luigi Cammisa dhe ai i 24-vjeçares Maria Brigida Pesacane u gjetën midis Piazza Sant’Antonio dhe Via Caruso, i pari në rrugë, i dyti në një apartament.

Ndërkaq në lidhje me këtë krim është vetëdorëzuar në polici Raffaele Caiazzo , 44 vjeç vjehrri i të dy vi ktimave.

Dyshimet e para janë se shkak për këtë është bërë se një lidhje dashurie që mund të kishin këto të dy me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *