• June 8, 2023

Plāgosje me th ikë në Tiranë, arrᶒstohet autori

Tiranë- Go diti me mjet pr erës një shtetas, vihet në pr anga autori i dyshuar.Sekuestrohet mjeti prerës (thika) e përdorur nga autori gjatë kr imit.Specialistët për Hetimin e Kr imeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan një të mitur 17-vjeçar, banues në Tiranë.

 

17-vjeçari ditën e sotme, rreth orës 14:30, në rrugën “Shefqet Musaraj”, për motive të dobëta është ko nfliktuar dhe dyshohet ka go ditur me mjet prerës shtetasin A. B., 20 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë shtetasi A. B., është dë mtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e m jekëve.

Ma terialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme pr ocedurale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *